- НИЙСЛЭЛИЙН ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ДАВЖ ЗААЛДАХ ШАТНЫ ШҮҮХ
x

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР 2019.08.29-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР 2019.08.29-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн
шүүх хуралдааны зар

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

 

2019.08.29

Пүрэв гариг

2-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

Г.Баасан

СБД-н Ш

2019.04.04

№244

Шийтгэвэр

 

ЗТХ-н 6.21_1

Б.Цэцэгмаа

 

Б.Даваажав

С.Отгонгэрэл

 

Д.Очмандах

2

Г.Гомбодорж

СХД-н Ш

2019.06.26

№715

Ш.Тогтоол

17.1_1

О.Пүрэвсүрэн

А.Очбадрал

Д.Мягмаржав

3

Ү.Баярмагнай

/цахим сүлжээгээр/

ХУД-н Ш

2019.06.17

№435

Ш.Тогтоол

17.1_2.1

 

Х.Эрдэнэтуяа

Ц.Ганчимэг

 

Д.Мягмаржав

4

Д.Хүрэлбаатар

Д.Пүрэвжав

БЗД-н Ш

2019.06.25

№1021

Ш.Тогтоол

11.6_1

А.Сайнбаяр

А.Нацагдорж

Д.Баттулга

Д.Хишигбаяр

Д.Мягмаржав

5

С.Гантөмөр

/цахим сүлжээгээр/

СХД-н Ш

2019.05.10

№516

Ш.Тогтоол

11.1_2.1

11.1_2.4

     11.7_1

 17.3_1.1

Т.Отгонтөгс

Б.Золзаяа

Д.Мягмаржав

6

Т.Байгалмаа

БЗД-н Ш

2019.07.09

№1109

Ш.Тогтоол

17.4_2.2

М.Очбадрах

Д.Наранбулаг

Д.Мягмаржав

7

Б.Тэмүүлэн А.Сүхбат

Д.Хатанбаатар

Ц.Анхбаяр

Х.Энхтүвшин

Б.Баасан-Очир

СБД-н Ш

2019.05.15

№470

Ш.Тогтоол

17.1_2.1

17.8_1

Г.Ганбагана

О.Алтанчулуу

Д.Чулуунцэцэг

Ю.Тогмид

Г.Сүхээ

Д.Баасансүрэн

Д.Мягмаржав

 

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

 

2019.08.29

Пүрэв гариг

1-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

Б.Энхцэцэг

СБД-н Ш

2019.05.30

№519

Ш.Тогтоол

 

17.3_1

 

Г.Сундуй

С.Дэлгэрмаа

М.Пүрэвсүрэн

2

Б.Өрнөндэлгэр

/цахим сүлжээгээр/

ЧД-н Ш

2019.05.07

№360

Ш.Тогтоол

 

17.3_2_2.2

 

Н.Булганчимэг

О.Баярбаясгалан

М.Пүрэвсүрэн

3

Г.Санжааханд

ЧД-н Ш

2019.05.15

№391

Ш.Тогтоол

 

17.3_1

17.4_1

 

Ц.Батбямба

О.Анхбаяр

М.Пүрэвсүрэн

4

Т.Батбилэг

ХУД-н Ш

2019.08.22

№606

Шийтгэвэр

 

ЗТХ-н 4.5_1,3

 

М.Энхтунгалаг

Г.Бадамцэрэн

О.Чинхүслэн

М.Пүрэвсүрэн

5

Д.Олонцоож

/цахим сүлжээгээр/

СБД-н Ш

2019.04.23

№391

Ш.Тогтоол

17.3_1

17.4_1

С.Эрдэнэтуяа

Ж.Баяржавхлан

Г.Есөн-Эрдэнэ

6

О.Батболд

СХД-н Ш

2019.06.25

№703

Ш.Тогтоол

12.1_4

Б.Энхбат

С.Батжаргал

О.Баярбаясгалан

Г.Есөн-Эрдэнэ

7

Г.Тэмүүжин

ХУД-н Ш

2019.07.01

№1150

Ш.Захирамж

11.4_2.1

11.4_2.3

12.1_2.3

Т.Мижиддорж

Д.Батбаяр

Г.Ганболд

Г.Есөн-Эрдэнэ

8

М.Галмандах

БЗД-н Ш

2019.07.03

№1063

Ш.Тогтоол

27.10_3

Э.Ундраххэрлэн

С.Энх-Эрдэнэ

Г.Есөн-Эрдэнэ

9

А.Отгонжаргал

СБД-н Ш

2019.05.09

№489 Шийтгэвэр

ЗТХ-н 6.21_1

Б.Цэцэгмаа

Н.Баярхүү

Х.Мөнгөнсүх

Г.Есөн-Эрдэнэ

Шүүх хуралдааны зар гаргасан: Мэдээлэл лавлагааны мэргэжилтэн Утас 70007277
Санал асуулга
Шүүхийн тухай мэдээлэл та хаанаас авдаг вэ?