- НИЙСЛЭЛИЙН ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН ДАВЖ ЗААЛДАХ ШАТНЫ ШҮҮХ
x

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР 2019.07.02 МЯГМАР ГАРАГ

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР 2019.07.02 МЯГМАР ГАРАГ

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн
шүүх хуралдааны зар
 

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

2019.07.02

Мягмар гариг

2-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

Ж.Энх-Оргил

ЧД-н Ш

2019.04.08

№279

Ш.Тогтоол

17.3_1

Ц.Майбаяр

Н.Цэрэнчимэд

Б.Зориг

2

М.Болатбек

ЧД-н Ш

2019.04.04

№273

Ш.Тогтоол

96.1

С.Цэрэндалай

Ц.Батбаяр

К.Бауржан

Ц.Цэгмид

Б.Зориг

3

Н.Нармандах

/цахим сүлжээгээр/

СХД-н Ш

2019.03.05

№281

Ш.Тогтоол

17.2_1

Ц.Гансүлд

А.Буяндэлгэр

Б.Зориг

4

О.Жаргалсүрэн

ХУД-н Ш

2019.05.08

№845

Ш.Захирамж

17.3_1

Д.Мөнхцэцэг

Г.Тамир

Б.Зориг

5

Ц.Баярням

/цахим сүлжээгээр/

ЧД-н Ш

2019.04.01

№261

Ш.Тогтоол

27.10_2.2

27.10_2.3

Б.Дэлгэрмаа Ц.Арвинбуудай

Ц.Тунгалаг

Б.Бат-Эрдэнэ

Б.Зориг

6

Г.Уяат

   Д.Ганзориг

БГД-н Ш

2019.05.15

№850

Ш.Захирамж

17.1_1

Б.Солонго

Н.Одонтуяа  С.Чулуунбаатар

Б.Зориг

7

Д.Жаргалсайхан Хувьсгалт /Husihaletu/

/Цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.04.15

№592

Ш.Тогтоол

17.3_2_2.2

Б.Чимгээ

Д.Эрдэнэчимэг

Г.Ганбадрах

С.Даваадорж

Б.Зориг

8

Б.Ганбаатар

БЗД-н Ш

2019.05.28

№1685

Ш.Захирамж

17.1_1

Б.Эрдэнэбаатар

М.Батмөнх

С.Соёмбо-Эрдэнэ

9

Э.Ууганбилэг

/цахим сүлжээгээр/

ХУД-н Ш

2019.04.24

№315

Ш.Тогтоол

27.10_2.3

Б.Мөнгөншагай

Б.Мижиддорж

Ш.Оюумаа

С.Соёмбо-Эрдэнэ

10

М.Балжинням А.Нямцэрэндорж

Н.Гантөгс

О.Ганхуяг

/цахим сүлжээгээр/

СХД-н Ш

2019.03.20

№335

Ш.Тогтоол

17.1_2.1

А.Ганзориг

Д.Очирдорж

А.Очбадрал

Ж.Гантулга

С.Чулуунбаатар

С.Соёмбо-Эрдэнэ

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

2019.07.02

Мягмар гариг

1-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

М.Болортунгалаг

БЗД-н Ш

2019.05.08

№799

Ш.Тогтоол

17.3_2_2.1

17.3_2_2.2

И.Ариунсанаа

 

И.Батбаяр

Ц.Эрдэмбилэг

Э.Батбаяр

 

Д.Очмандах

2

Б.Хэрлэнбат

БГД-н Ш

2019.04.25

№357

Ш.Тогтоол

11.1_2_2.4

А.Баясгалан

 

 

Б.Долгорсүрэн

 

 

Д.Очмандах

3

С.Батболд

БЗД-н Ш

2019.04.12

№579

Ц.Тогтоол

 

22.12_1

 

Ц.Насанбат

З.Баасанжав

Ш.Мягмарцэрэн

Д.Очмандах

4

Ө.Өлзийхишиг

ЧД-н Ш

2019.05.15

№394

Ш.Тогтоол

 

17.1_1

 

Ц.Хулан

Ш.Бадмаараг

Д.Очмандах

5

Р.Хадаа

БГД-н Ш

2019.05.06

№372

Ш.Тогтоол

 

12.1_4

 

Б.Бямбадагва

Б.Долгорсүрэн

Д.Баасансүрэн

Д.Очмандах

6

Х.Отгонбаяр

БЗД-н Ш

2019.04.12

№587

Ш.Тогтоол

17.2_1

11.6_1

О.Багшбаяр

-

Д.Мягмаржав

7

Б.Бат-Ирээдүй

/цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.05.10

№751

Ш.Тогтоол

18.5_3

20.7_1

Г.Эрдэнэ

Н.Намжилцогт

Ч.Өнөржаргал

Д.Мягмаржав

8

Л.Отгонбаяр

БГД-н Ш

2019.05.01

№363

Ш.Тогтоол

 

11.6_1

 

С.Цэрэндорж

-

Д.Мягмаржав

9

Б.Энхтөвшин

БЗД-н Ш

2019.05.10

№748

Ш.Тогтоол

12.1_4

 

И.Ариунсанаа

 

Т.Баярбат

Т.Сайнбаяр

 

Д.Мягмаржав

10

С.Отгондаваа

БЗД-н Ш

2019.05.09

№739

Ш.Тогтоол

27.10_3

 

Б.Мөнгөншагай

Р.Түвшинбат

А.Бүдханд

Д.Мягмаржав

 
Шүүх хуралдааны зар гаргасан: Ерөнхий шүүгчийн туслах Г.Цолмон